Systemy zewnętrznych rolet podtynkowych są praktycznie niewidoczne i perfekcyjnie integrują się z elewacją budynku. Przeznaczone są do zastosowania w nowo  wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących.

podtynkowa

 • – Systemy rolet podtynkowych SP
  i SP-E wkomponowują się w elewację budynku w sposób całkowicie niewi-doczny. Budynek zachowuje dzięki temu swój pierwotny wygląd.
  – Wszelkie części składowe systemu jak np. pokrywa rewizyjna i prowad-nice mogą być dopasowane kolory-stycznie do barwy okien.
  – Profile rolet zewnętrznych produko-wane są z najwyższej jakości profili aluminiowych. Profile wypełnione są pianką, dzięki temu posiadają bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną.
  – Ekstrudowane profile rolet zewnętrz-nych charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych oraz długą żywotnością. Są one dostępne we wszystkich kolorach z palety RAL.
  – Systemy SP i SP-E nie powodują żadnego naruszenia sąsiadującej konstrukcji okien lub drzwi. Całkowicie integrują się z elewacją budynku, dzięki czemu zapewniają optymalny bilans energetyczny budynku.
  Dostępne napędy i dodatki:
  – zwijacz na linkę lub pasek
  – zwijacz korbowy na linkę lub pasek – drążek korby
  – siłownik elektryczny
  – przełącznk klawiszowy i kluczykowy – przełącznik zegarowy
  – piloty

 

skn tech